Giriş yaparak siteyi daha kapsamlı kullanabilirsiniz veya Buradan üye olabilirsiniz.

Silikon tencere seti, 30 parçalı silikon mutfak yardımcısı Bireysel

Reference
120
İlan Tarihi
11 Şubat 2022
Durumu
Sıfır

Fiyat: 452 TL


Bu ürün hakkında

  • 30 parçalı silikon pişirme seti Mutfak yardımcısı seti sağlam döndürücü, oluklu eğirici, mutfak maşası, çırpma teli, el işi fırçası, 10 adet kanca, 2 adet eldiven, 5 adet ölçü kaşığı, derin çorba kepçesi, makarna sunucu, katı kaşık, oluklu kaşık, esnek spatula, kaşık spatula, hoparlör spatula, tutucu içerir. Tüm mutfak ihtiyaçlarınızı karşılayın!
  • Paslanmaz çelikten birinci sınıf silikon reçine: Gıda kalitesinde silikon başlık, bükülmez, kırılmaz veya paslanmaz, tehlikeli buharlar oluşturmamasını sağlamak için yüksek kaliteli paslanmaz çelik ile kombine edilmiştir. Benzersiz ve seçkin bir doku sapına sahipsiniz! Paraya en iyi değer.
  • Uzun ömürlü ve ısıya dayanıklı Ürün -40 ° F ila 410 ° F aralığında son derece yüksek bir ısı direncine sahiptir. Yanlışlıkla bir süre tencerede bırakırsanız, eriyecek diye endişelenmeyin. Zehirli değildir, çevre dostudur ve yapışkan değildir. Bpa olmadan mutfak aletlerinin sizin ve ailenizin sağlığı için %100 güvenli olduğunu garanti ediyoruz.
  • Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve kolay saklama Mutfak silikon tencere seti kolay temizlenir. Sadece sıcak su altında silin veya bulaşık makinesinde temizleyin. Asma delikli tasarım, kolay saklanabilir, ürünün her gün uzun süre kullanılabilmesini sağlayabiliriz.
  • Benzersiz pişirme hediyesi Mutfak gereçleri tüm pişirme ihtiyaçlarınızı karşılar. Arkadaşlarınız / aileniz için benzersiz bir hediye! Comyony bu mutfak gereçlerinin yüksek kalitesini sağlamaya çalışıyoruz. Piyasadaki en geniş pişirme kapları yelpazesi sunar.
Durumu
Sıfır